W ramach naszego sklepu internetowego stosujemy pliki cookies w celu bezproblemowego i przyjaznego świadczenia naszych usług. W szczególności do realizacji składanych zamówień w sklepie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce oznacza wyrażenie zgody na ich stosowanie. Szczegółowe informacje można znaleźć w POLITYCE PRYWATNOŚCI

zamknij
Wyprzedaż! Bluzka młodzieżowa dekatyzowana, gumka pod biustem, szerokie mankiety Zobacz większe

Bluzka młodzieżowa dekatyzowana, gumka

Nowy produkt

Bluzka młodzieżowa dekatyzowana, gumka pod biustem, szerokie mankiety

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Bluzka młodzieżowa dekatyzowana, gumka pod biustem, szerokie mankiety

Zamówienie:

Obecnie przyjmujemy zamówienia wyłącznie TELEFONICZNIE, na dzień dzisiejszy stany magazynowe w naszej hurtowni nie są na bieżąco aktualizowane. Preferujemy dostarczać klientom ciągle nowości, ograniczając dostępność fasonów do maksymalnie kilku dostaw.

Kontakt w dniu dostawy:

W dniu dostawy zainteresowani KLIENCI otrzymują zdjęcia nowych fasonów (na mail, komunikator lub mms) . Po potwierdzeniu zamówienia towar jest wysyłany kurierem niezwłocznie, dostępna jest opcja płatności za popraniem. Dzięki temu, szczególnie na początku współpracy, klient może sprawdzić towar przed odbiorem.

Sprzedaż hurtowa, rabaty

Zamówienia hurtowe, to zamówienia gdzie z jednego fasonu zamówionych jest kilka sztuk. Firma lub osoba zamawiająca prowadzi działalność gospodarczą. Dla stałych klientów i w przypadku większych zakupów oferujemy atrakcyjne upusty.

Wysyłka za granicę:

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania zamówień. W sprawie wysyłek zagranicznych prosimy o wcześniejszy kontakt. Odpisujemy na maile w języku polskim, angielskim

30 innych produktów w tej samej kategorii: