W ramach naszego sklepu internetowego stosujemy pliki cookies w celu bezproblemowego i przyjaznego świadczenia naszych usług. W szczególności do realizacji składanych zamówień w sklepie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce oznacza wyrażenie zgody na ich stosowanie. Szczegółowe informacje można znaleźć w POLITYCE PRYWATNOŚCI

zamknij

WYSYŁKA

1. Po uzgodnieniu i skompletowaniu zamówienie towar jest nadany na wskazany w zamówieniu adres, zazwyczaj w ciągu jednego dnia roboczego. O fakcie nadania przesyłki informujemy niezwłocznie przez zmianę statusu zamówienia na XXXXX.

REKLAMACJA I ZWROTY

1. Reklamacją podlegają wady fabryczne towaru.

2. W przypadku odkrycia takiej wady należy o fakcie niezwłocznie poinformować, można zrobić zdjęcie i przesłać na nasz adres e-mailowy.

3. Reklamacje zostaną uwzględnione w ciągu 14 dni od daty ich wpłynięcia.

4. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy, pełnowartościowy. Jeżeli wymiana na nowy towar nie będzie możliwa zostanie zwrócona równowartość ceny zakupu reklamowanej sztuki (może zostać zaliczona na poczet przyszłych zamówień).

5. Klient pokrywa koszt przesyłki z reklamowanym towarem, nie przyjmujemy takich przesyłek za pobraniem. W przypadku pomyślnego rozpatrzenia reklamacji koszt przesyłki zostanie zwrócony.